Na prenájom

ID Inzerátu: 133

2-izbový byt s parkovacím miestom na Obchodnej ulici v Strážskom na prenájom

Realitná kancelária PANDOM s. r. o. Vám ponúka v mene nášho klienta na prenájom úplne nový 2 izbový byt s rozlohou 54 m2 na Obchodnej ulici v Strážskom. Byt je zariadený v modernom štýle a je niečím mimoriadnym na trhu s bytmi na prenájom.
Od jeho postavenia nebol zatiaľ nikým obývaný, preto budúceho nájomcu čaká aj zážitok z bývania v úplne novom byte. Byt má krásne dlažby v štýle mramoru, ktoré sú zladené s celkovým vzhľadom bytu. V rovnakom dizajne je zariadená aj úplne nová kúpeľňa s walk in sprchou a novými vodovodnými batériami čo dodáva bytu nádych novoty. Byt pozostáva z predsiene, kúpelne, spálne a obývacej izby spojenej s kuchyňou. Budúci nájomca sa môže tešiť na veľkorysú terasu s celkovým prestrešením, ktorej veľkosť je porovnateľná s terasami domov. To ponúkne novému nájomcovi úplne nový zážitok z užívania bytu, ktorý umocnia úplne nové spotrebiče a sanita. Pred bytovým domom je veľké parkovisko vďaka, ktorému sa Vám už nestane, že nebudete mať kde zaparkovať. Areál bytového domu je zabezpečený rampou s automatickým otváraním. Na priľahlom pozemku je vybudovaný altánok a detské ihrisko.

Cena nájmu je 280 € mesačne ku ktorej sa pripočítava náhrada za služby spojené s užívaním bytu vo výške 170 € mesačne, vrátane káblového pripojenia a internetu. Prenajímateľ požaduje vzhľadom k tomu, že sa jedná o úplne nový byt zloženie zábezpeky vo výške jedného mesačného nájomného a úhrad za služby spojené s užívaním bytu. Cena zahŕňa aj odmenu za sprostredkovanie prenájmu, ktorú uhrádza prenajímateľ.

450 €

mesačne

Základné informácie

Zaujala vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte nám a dohodnime si prehliadku skôr, ako vás niekto predbehne. 
alebo nám nechajte telefónne číslo a my vám zavoláme.
 

2-izbový byt s parkovacím miestom na Obchodnej ulici v Strážskom na prenájom

ID inzerátu: 133

Druh nehnuteľnosti: 2-izbový byt

Stav: Novostavba

Lokalita: obchodná, Strážske

Úžitková plocha: 54 m²

Balkón/loggia/terasa: Áno

Parkovanie/garáž: Nie

JUDr. Branislav Voloch

konateľ a zakladateľ pandom.sk

Ste len kúsok od vášho nového bývania

Zaujal vás tento inzerát? Chcete viac informácií alebo si chcete dohodnút obhliadku?  Vyplňte formulár a my sa vám ozveme.