O nás

PANDOM s.r.o.

Vitajte na stránke realitnej kancelárie, ktorá vám prináša inovatívne riešenia v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Naša kancelária sa zameriava na poskytovanie komplexných realitných služieb s dôrazom na profesionálny prístup a individuálny prístup k zákazníkom. 

Jedným z našich hlavných prínosov pre našich klientov sú videoprehliadky nehnuteľností, ktoré ponúkame. Týmto spôsobom môžete vidieť nehnuteľnosť z pohodlia svojho domova, bez nutnosti fyzicky navštíviť každú z nich. Videoprehliadky vám umožňujú vidieť každý detail nehnuteľnosti a získať lepšiu predstavu o jej rozlohe a usporiadaní miestností. 

Okrem toho, naša realitná kancelária sa zameriava na zabezpečenie právnej časti prevodu pod dohľadom nášho skúseného advokáta. To znamená, že vám garantujeme, že každá transakcia bude riadne a správne spracovaná v súlade so všetkými platnými právnymi predpismi a zabezpečená ochrana vašich záujmov.

V prípade, že hľadáte nehnuteľnosť na predaj alebo na prenájom, neváhajte nás kontaktovať. Naši realitní makléri sú k dispozícii na poskytnutie podrobných informácií o našich nehnuteľnostiach a pomôžu vám nájsť tú správnu pre vaše potreby.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a pomôcť vám pri realizácii vašich realitných plánov.

PANDOM s. r. o. , Laborecká 2531/81, Humenné 066 01, IČO: 55162983, DIČ: 2121892762, Zapísaná v Obchodnom registri vedeného Okresným súdom Prešov Oddiel: Sro, Vložka číslo 45267/P. Konateľ JUDr. Branislav Voloch