Na predaj

ID Inzerátu: 736

Dom v širšom centre Bardejova

Realitná kancelária PANDOM s. r. o. Vám ponúka na predaj úžasný rodinný dom nachádzajúci sa v srdci mesta Bardejov. Jeho jedinečná architektúra a charakter sú  viditeľné už na prvý pohľad. Dom je komfortne vybavený a ihneď dostupný k nasťahovaniu pre budúceho majiteľa. Jeho úžitková plocha 202 m2 a rozloha pozemku 579 m2 ponúka veľa priestoru pre pohodlné bývanie pre viacčlennú rodinu, pričom dispozícia domu umožňuje obývanie aj dvoma rodinami.

Obvodové múry domu a podlahy izieb sú zateplené.

Prízemie pozostáva z vkusne zariadenej jedálne a obrovskej obývacej izby vybavenej na mieru zhotoveným nábytkom z ktorej je priamy vstup na terasu. Nachádza sa tu rovnako priestranná kuchyňa so samostatnou špajzou. Vedľa kuchyne sa nachádza kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa so záchodom, bidetom a sprchou. Prízemie dotvárajú ďalšie tri komfortne vybavené a slnkom presvetlené izby. Zaujímavosťou chodby na prízemí je samostatný šatník s priamym vstupom z chodby.

 

Chodbou so samostatným vstupom sa dostanete na horné poschodie, kde sa nachádza ďalšia kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa. Horné podlažie dopĺňajú ďalšie dve izby s balkónom a úžasným výhľadom na okolie. Jedna z izieb vytvára prechod do podkrovia domu, ktoré je rovnako užívateľné. Izby sú komfortne vybavené a disponujú zabudovanými posuvnými skriňami. Priestor dotvára kuchynka, ktorá utvára komplexný celok vrchného podlažia umožňujúci nezávisle bývanie od ostatných častí domu.  

 

Súčasťou domu je terasa s úžasným výhľadom na priestor plný kvetov a stromov, ktoré dotvárajú atmosféru útulnosti a pokoja. Táto nádherná záhrada na terase je ideálnym miestom pre chvíle oddychu, relaxácie a spoločné stretnutia s rodinou a priateľmi.  

 

  Okrem toho, vďaka rozsiahlemu suterénu domu máte dostatok úložného priestoru na uskladnenie rôznych vecí či realizáciu akéhokoľvek hobby. Dom sa nachádza v priamej dostupnosti všetkej občianskej vybavenosti  čo robí z tohto domu ešte atraktívnejšiu voľbu. V blízkosti domu sú rovnako kaviarne, reštaurácie a k samotnému centru sa dostanete len krátkou prechádzkou. Dom sa nachádza v priamo pri cyklochodníku, čo je splnený sen pre každého aktívneho cyklistu. Pri dome tečie rieka Topľa, ktorá dodáva umiestneniu nehnuteľnosti osobitné čaro. 

 

Komfortnosť domu dotvárajú zdvojené drevené eurookná s trojvrstvovým zasklením a luxusným vnútorným tienením. Zárukou kvality strechy je použitie krytiny Bramac. Dom disponuje samostatným plynovým kotlom s bojlerom pre ohrev teplej vody. Nového vlastníka poteší vodný filter pre prívod pitnej vody a priame napojenie na kanalizáciu.  

 

K domu prislúcha samostatná uzatvárateľná garáž s podzemnou šachtou a uzatvárateľné garážové státie, teda problémy s parkovaním sú minulosťou.  

 

Ak hľadáte dom, ktorý Vás očarí svojou šarmantnou architektúrou, príjemnou atmosférou a možnosťou flexibilného využitia priestoru, neváhajte a príďte sa pozrieť. Toto je výnimočná príležitosť k získaniu svojho vysnívaného domova v jednom z najkrajších miest Slovenska. Kontaktujte našu realitnú kanceláriu PANDOM s.r.o. na telefónnom čísle 0919 068 458 a dohodnite si osobné stretnutie, kde vám radi ukážeme všetky detaily a krásy tohto jedinečného domu. Tešíme sa na vás a na možnosť vám pomôcť uskutočniť vaše sny o domove. 

395,000 €

predajná cena

Základné informácie

Zaujala vás táto nehnuteľnosť?

Zavolajte nám a dohodnime si prehliadku skôr, ako vás niekto predbehne. 
alebo nám nechajte telefónne číslo a my vám zavoláme.
 

Dom v širšom centre Bardejova

ID inzerátu: 736

Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom

Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Lokalita: Toplianska, Bardejov

Úžitková plocha: 202 m²

Balkón/loggia/terasa: Áno

Parkovanie/garáž: Áno

JUDr. Branislav Voloch

konateľ a zakladateľ pandom.sk

Ste len kúsok od vášho nového bývania

Zaujal vás tento inzerát? Chcete viac informácií alebo si chcete dohodnút obhliadku?  Vyplňte formulár a my sa vám ozveme.